Dětství patří hračkám

Publikováno: 5.8.2016

Dětství patří hračkám

Ne každé dítě je zdravé a má milující rodinu. Pro ty, které bohužel takové štěstí neměly, je tu dětské centrum Čtyřlístek - zařízení s nepřetržitým provozem pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Pro ty, které se ocitly v ohrožení života, bez péče přiměřené jejich věku, duševně týrané či zneužívané.   Kromě těch nejmenších poskytuje azyl i těm starším, pomáhá ale také maminkám, které se ocitly v krizi, i těm nastávajícím, které chtějí utajený porod. O všechny je tady svědomitě postaráno.

Ať už jsou ale děti kdekoli, potřebují nejen ke své zábavě, ale i k rozvoji své osobnosti správné hračky.  Malým holčičkám – pečovatelkám udělají radost panenky s kočárky, kluci zase ocení autíčka, oblíbené jsou i plyšové hračky, které se stávají skvělým pomocníkem a kamarádem při nejrůznějších činnostech. Vzít si je mohou kamkoli, klidně i do postele, když nemohou usnout. Větší děti zabaví stavebnice LEGO, a ty nejstarší se mohou pustit do společenských her nebo třeba do skládání puzzle s nejrůznějšími druhy motivů a počtem dílků. Novinkou je prostorové interaktivní 4D puzzle, které nejen baví, ale zároveň vzdělává.

Radost si užijí i venku na čerstvém vzduchu, třeba na zahradě, kde se mohou vydovádět do sytosti. Chybět by tu neměly houpačky a skluzavky, které využijí hlavně ti menší.

Děti rády objevují všechno nové, snad každá zvídavá holčička a odvážný kluk si tak zamilují prolézačky a multifunkční dětská centra, které pro ně představují nekončící dobrodružství – a pro vás ideální způsob, jak je spolehlivě zabavit na dlouhé hodiny. Mají totiž mnoho funkcí pro aktivní a bezpečné hraní – mohou tu lézt po žebříku, šplhat po stěně, klouzat se na skluzavce, houpat se, schovávat se v tunelu, nebo si odpočinout v dětském domečku. To vše pěkně pohromadě, na jednom místě. Prostoru pro dovádění tak poskytují dostatek i pro více ratolestí najednou. Budete tak muset řešit jenom jeden problém – jak dostat děti ze zahrady, nebudou se totiž schopné od nich odtrhnout.